KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13899444
nr 1389 9444
Evert Lundquist
(1904-1994), Sverige
Etsning, Evert Lundquist (1904-1994). Signerad, numrerad 32/50, "Kvinna med fruktkorg", 33x20, yttermått inklusive ram: 52x36 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:57:27
600 kr
600 kr
Evert Lundquist
Läs mer om Evert Lundquist